5/16/2013

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1


Nowa era upiększania rzęs za pomocą metody 1:1 króluje już w Polsce w pełnym rozkwicie. Jednak nadal budzi ona wiele kontrowersji. Tak samo jak i lekarz może być "konowałem" tak i nie każda wizażystka potrafi prawidłowo wystylizować oko.

 Część pań obawia się, że sztuczne rzęsy nie będą im pasowały. To nieprawda! Przedłużone rzęsy mogą wyglądać pięknie przy każdym: typie urody, kształcie oka i wieku! Nasza wizażystka z pewnością dobierze dobrą długość dla każdego tak, aby oko wyglądało ładnie i naturalnie.
Sztuczne rzęsy już samą swoją obecnością nadają oczom iście koci wizerunek i dodają pewności siebie.Żywotność rzęs u ludzi wynosi 100 - 150 dni. Na powiece górnej znajduje się 150 do 250 rzęs, na dolnej od 50 do 150. Wypadają nierównomiernie, a na ich miejsce wyrastają nowe. Postępuje to w sposób ciągły, a w danym momencie każda z naszych rzęs jest w innym stadium wzrostu, a trwałość zabiegu zależy bezpośrednio od ich żywotności.
Efekt przedłużania będzie widoczny do około dwóch miesięcy. Włoski rzęs będą stopniowo się przerzedzały, w miarę wypadania rzęs. Sztuczna wypadnie dopiero wraz z rzęsą naturalną, do której została przyklejona. Przerzedzając się systematycznie. Jeśli nie zostaną uzupełnione efekt zagęszczania będzie coraz słabiej widoczny. Dla utrzymania efektów cykliczność wizyt u stylisty rzęs powinna wynosić ok trzech- czterech  tygodni.
  Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs.


W studio La premiere pracujemy na produktach najwyższej jakości firmy Secret Lashes, który jest liderem na rynku w tej dziedzinie. Zabieg wykonuje dyplomowana wizażystka i stylista rzęs, więc możesz być pewna, że jesteś w rękach profesjonalisty.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • alergia
  • stany zapalne oczu
  • zespół suchego oka
  • świeża plastyka powiek
  • niedomykalność powiek
  • nowotwory
  • choroby wynikające z autoagresji

Dobra wiadomość dla fanek tej metody:
cena zabiegu została obniżona 
300zł  250zł

Pamiętaj! Przy wyborze swojej stylistki, kieruj się nie tylko ceną ale również doświadczeniem zawodowym wizażystki jak i produktach na, których pracuje. Kiedy już trafisz do studia powiedz jej o swoich oczekiwaniach, a razem dobierzecie odpowiednią długość i kształt rzęs, tak aby dodawały Ci uroku a nie szpeciły.
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz i zapraszam ponownie na bloga

pozdrawiam
Katarzyna Steczkowska
facebook.com/lapremiere.studio