9/01/2013

Warto marzyć i spełniać swoje marzenia

Dream big. 
 Napis ten nie bez przyczyny znalazł się na jednej ze ścian salonu. Warto wierzyć i realizować swoje marzenia nawet w tedy, gdy wydają się nam niemożliwe do osiągnięcia.

La premiere powstało właśnie z takich marzeń i determinacji w dążeniu do celu przy wsparciu bliskich osób.

Staram się, aby panowała tu miła atmosfera sprzyjająca oczyszczeniu się ze wszystkich złych emocji. 

Studio jest bardzo kameralne, z delikatnym oświetleniem i z dość dużym wyposażeniem.

Mamy ponad 100kolorów hybryd, dzięi czemu nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie kolor dla siebie. UWAGA! Kolory cały czas przybywają :) Dla komfortu klientek jak i usprawnienia wykonywanych zabiegów, gdzie wykorzystywane jest światło uv, pracujemy na 2 lampach z czujnikami ruchu  na jedno stanowisko. dzięki czemu klientka bez stresu wkłada ręce do lamp nie bojąc się, że coś dotknie czy coś się rozpłynie.


Moczenie rąk przed zabiegiem manicure klasycznego wykonujemy w drewnianej misie napełnionej energetyzująco-nawilżającymi solami.

O nawilżenie skóry dłoni i stóp dba najwyższej jakości marka SPN, która produkuje kosmetyki bez szkodliwych parabenów!!!


 Każdy zabieg pedicure wykonywany jest na elektrycznym łóżku ekskluzywnej firmy KAZARO( ich sprzęt można było podziwiać w serialu TVN "Majka"
Frezarka, którą używamy to niemiecki sprzęt podologiczny z pochłaniaczem pyłu. Dzięki czemu zachowujemy najwyższy komfort zabiegu bez latającego wszędzie naskórka w powietrzu. Widok z antresoli na jedno ze stanowisk do paznokci:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz i zapraszam ponownie na bloga

pozdrawiam
Katarzyna Steczkowska
facebook.com/lapremiere.studio